Ubezpieczenie Kampera Gdynia

Jeśli jesteś zainteresowany ubezpieczeniem Oc i Ac dla swojego kampera to skontaktuj się z nami, przedstawimy korzystne oferty do wyboru. Ubezpieczymy Twój kamper w Gdyni.

Jako Multiagencja Ubezpieczeniowa znajdująca się w Gdyni możemy zagwarantować szeroki wachlarz polis z uznanych w kraju Towarzystw, jak między innymi: Ergo Hestia, Uniqa, Warta, Generali, Link 4, Proama i wielu innych. Zapewniamy dzięki temu wszelkie standardowe propozycje naszym Klientom, jak też oferty przygotowane przez Towarzystwa specjalnie dla nas. Znajdziemy dla Was tanie ubezpieczenie Oc i Ac kampera. Ubezpieczamy kampery w Gdyni, Gdańsku, Sopocie oraz zdalnie w całej Polsce.

Ubezpieczenie OC kampera chroni cię tylko w zakresie odpowiedzialności cywilnej, jeśli spowodujesz wypadek albo kolizję. Zakres AC zależy od tego, co zaproponuje ci ubezpieczyciel. W przypadku kampera sprawa jest skomplikowana. Niektóre TU ubezpieczą tylko te części pojazdu, które są ściśle związane z jazdą, inne wezmą pod uwagę wyposażenie, takie jak sanitaria.

Nie wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe posiadają w swojej ofercie ubezpieczenie samochodu kempingowego. Konieczne trzeba sprawdzić, który z ubezpieczycieli może ubezpieczyć kampera. Dotyczy to głównie Autocasco kampera – jeśli chcesz o nie rozszerzyć polisę. Ofertę ubezpieczenia OC kampera jest znacznie łatwiej znaleźć, bo tak jak w przypadku każdego pojazdu obejmuje tylko otrzymanie pieniędzy przez poszkodowanych od ubezpieczyciela na pokrycie szkód w momencie spowodowania wypadku lub kolizji.

Ubezpieczenie OC dla kampera kosztuje średnio od 500 do 2000 zł rocznie. Jest to akceptowalna stawka. Więcej zapłacisz, jeśli rozszerzysz ubezpieczenie kampera o autocasco. Za AC zapłacisz już nawet kilka tysięcy złotych rocznie. Biorąc pod uwagę to, że będziesz podróżować kamperem po wielu krajach i w różnych sytuacjach, warto wziąć pod uwagę ten dodatkowy koszt ubezpieczenia kampera.

Barszcz.pl Maciej Barszcz
Ubezpieczenie Kampera Gdynia
Gdańsk | Gdynia | Sopot
+48 501 55 55 54