O nas

Barszcz.pl – Multiagencja Ubezpieczeniowa

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę ubezpieczeń dla osób fizycznych, przede wszystkim ubezpieczenia majątkowe (ubezpieczenia nieruchomości, komunikacyjne OC/AC) i ubezpieczenia na życie.

Jako Multiagencja Ubezpieczeniowa możemy zagwarantować szeroki wachlarz polis z uznanych w kraju Towarzystw, jak między innymi: Ergo Hestia, AXA Ubezpieczenia, Warta, Generali, Link 4  i wielu innych. Zapewniamy dzięki temu wszelkie standardowe propozycje naszym Klientom, jak też oferty przygotowane przez Towarzystwa specjalnie dla nas.

Możemy zaproponować ubezpieczenie zdrowotne i na życie, a także od nieszczęśliwych wypadków. Gwarantujemy także ubezpieczenie turystyczne na czas podróży po kraju i za granicą, zarówno dla Ciebie, jak i Twoich bliskich. Ponadto możemy zaoferować Ci ubezpieczenie samochodu OC, AC, Assistance czy NNW. Posiadamy w bazie ofert także propozycje polisy dla nieruchomości i ruchomości. Ta różnorodność jest naszym dużym atutem, ponieważ pozwala nam na zaproponowanie Tobie wielu możliwości w każdym obszarze życia, który pragniesz zabezpieczyć.

Skontaktuj się z nami – porozmawiamy. Ustalimy jakie są Twoje priorytety i rozważymy wspólnie, na czym Ci aktualnie najbardziej zależy. Proponujemy także rozwiązania przyszłościowe, które mogą zaprocentować w przyszłości. Wystarczy jedna konsultacja, abyśmy poznali Twoje potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie możemy przygotować odpowiednią polisę i to nie jedną. Będąc Multiagencją możemy zaoferować Ci od razu kilka ciekawych propozycji i omówić je, żebyś miał pewność, że podjąłeś najlepszy wybór.

 

Barszcz.pl Maciej Barszcz
Multiagencja ubezpieczeniowa
ul. Brzechwy 1
81-590 Gdynia

Nip: 586-116-26-52

email: ubezpieczenia@barszcz.pl
tel: 501-555-554